OUTDOOR 3MIASTO Sp. z o.o.
Poszukujemy do 2 osób na stanowisko monter reklam

Plakatujący – monter reklam

  • Data publikacji:
  • 29-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk
  • Wynagrodzenie:
  • 3500 zł - 4500 zł nrtto
  • Stanowisko:
  • Monter
Stanowisko

Plakatujący – monter reklam Rodzaj umowy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

Miejsce pracy

Ojcowska 10, 80-146 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

tel. 602-244-800 / 58 345-42-91

Tryb pracy

  • Zadaniowy (brak ściśle określonych godzin pracy)

Orientacyjne wynagrodzenie podstawy

  • Od 3 500 PLN Netto wzwyż. Wynagrodzenie zależne od ilości zleceń

Zakres obowiązków

  • Montaż grafiki reklamowej (banerów, wyklejanie plakatów)
  • Czyszczenie tablic ze starych plakatów
  • Przycinanie zieleni
  • Praca w terenie, również w trudnych warunkach pogodowych
  • Przygotowywanie materiałów do montażu

Dodatkowe obowiązki

  • Transport elementów konstrukcji do miejsca montażu
  • Montaż, naprawy reklam, konserwacja nośników
  • Produkcja konstrukcji reklamowych
  • Inne prace zlecone przez pracodawcę

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, podstawowe
  • Prawo jazdy kat B
  • Dobra organizacja pracy
  • Praca na wysokości powyżej 3m
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (przesyłanie dokumentacji fotograficznej, raporty z wykonanych prac)
  • Dobrze widziane doświadczenie w podobnych zawodach

Zapewniamy

  • Przyuczenie do zawodu
  • Podstawowe narzędzia pracy
  • Telefon
  • Samochód
  • Ubranie robocze
  • Stałe wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie
  • Pakiet socjalny (Karta Benefit Multisport, prywatną opiekę medyczną LUXMED)
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności