Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego IWG

Płytkarz/kafelkarz - Maastricht, Holandia Umowa/ZZP/A1

Data publikacji: 19-09-2024
Miejsce Pracy: Holandia, Maastricht
Stanowisko: Płytkarz / Glazurnik / Kafelkarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Wymagane

Agencja Pracy IWG poszukuje kandydatów na stanowisko:

Płytkarz / Kafelkarz

Zakres obowiązków:

  • Układanie płytek na ścianach, podłogach oraz schodach,
  • Przygotowywanie podłoża pod płytki, , w tym wyrównywanie powierzchni,
  • Wykonywanie prac płytkarskich w łazienkach, zapewniając wysoki standard wykończenia,
  • Realizacja prac wykończeniowych.

Lokalizacja: Maastricht
Rozpoczęcie pracy: możliwe od zaraz
Stawka: 580-625€ netto /40h Wynagrodzenie tygodniowe jest zależne od doświadczenia zawodowego oraz poziomu znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę holenderską,
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień,
  • Zwrot kosztów za przejechane kilometry - zwrot za paliwo,
  • Darmowe zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych,
  • Darmowe ubezpieczenie.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata,
  • Mile widziany certyfikat VCA,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Własny samochód,
  • Podstawowe narzędzia.

Zapraszamy do kontaktu. Wyślij swoje CV na adres mailowy marika@iwg24.pl lub skontaktuj się bezpośrednio z nami pod numerem +48 784 000 705.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń