Hotel Courtyard by Marriott w Katowicach
Hotel Courtyard by Marriott w Katowicach zatrudni osobę na stanowisku: Pokojowa

Pokojowa

  • Data publikacji:
  • 28-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Stanowisko:
  • Pokojówka
Twój zakres obowiązków
  • Sprzątanie pokoi hotelowych w prestiżowym i renomowanym hotelu Courtyard by Marriott w Katowicach w tym:

  • wymiana pościeli, ręczników, worków na śmieci

  • dbanie o czystość w łazienkach hotelowych

  • uzupełnianie minibarów oraz artykułów eksploatacyjnych

Nasze wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • gotowość i nastawienie do pracy fizycznej

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

To oferujemy
  • elastyczny grafik (praca 8-16 w tym weekendy oraz święta wg. ustalonego harmonogramu)

  • rozwój w ramach struktury firmy

  • możliwość korzystania z przynależnej siłowni znajdującej się na terenie budynku

  • bezpłatną pralnię pracowniczą

  • miejsce pracy w centrum miasta

  • wspólne wyjścia integracyjne

1. POZNAJ NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚĆI

Jako światowy lider nr 1 w branży hotelarskiej sieć Marriott International obejmuje ponad 7500 nieruchomości hotelowych oraz 30 czołowych marek hotelowych. Działamy w 132 krajach oraz terytoriach i wciąż się rozwijamy. Czekają na Ciebie niezwykłe możliwości! Następny krok w Twojej karierze może prowadzić do wielkiej przygody

2. UZNANIE I NAGRODY

Firma Marriott docenia sukces i zaangażowanie. Honorujemy i zachęcamy do przewodnictwa i poświęcenia pracy. Nagradzamy długoletnią pracę. Uważamy, że ciężka praca warta jest uznania.

3. SZANSE NA ROZWÓJ

Firma Marriott wierzy w rozwój karier. Uważamy, iż doświadczenie wzbogaca ludzi. Umożliwiamy rozwój zawodowy, wspieramy i szkolimy, by ułatwić dotarcie do celu zawodowego.

4. JESTEŚ OSOBĄ KREATYWNĄ?

Oferujemy ścieżki kariery, które mogą Cię zainspirować. Weź pod uwagę stanowisko związane z recepcją, obsługą hotelową, sztuką kulinarną, posadę w restauracji czy karierę w innych zawodach umożliwiających ekspresję artystyczną.

5. WYCIECZKI DLA PRACOWNIKÓW I DODATKI POZAPŁACOWE

Zachęcamy do poznawania świata, dlatego oferujemy znaczne rabaty na zakwaterowanie hotelowe i posiłki w tysiącach naszych obiektów. Wspaniały sposób podróżowania! Troszczymy się o naszych pracowników, dlatego prowadzimy wszechstronny i konkurencyjny program dodatków pozapłacowych