Pokojowa/wy

Pokojowa/wy praca w Niemczech

Data publikacji: 30-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Pokojówka
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Sprzątanie pokoi hotelowych - praca w Niemczech z zakwaterowaniem ( Hamburg, Berlin, Frankfurt oraz inne miasta ) 🇩🇪

Obowiązki pracowników ;

- Sprzątanie pokoi hotelowych:* Główne obowiązki obejmują sprzątanie i utrzymanie czystości w pokojach gościnnych. Doświadczenie nie jest wymagane.
- Kontrola pokoi po sprzątaniu:* Obowiązki obejmują sprawdzanie jakości sprzątania pokoi. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego na poziomie A2-B1 oraz doświadczenie w pracy.
- Sprzątanie stref wspólnych w hotelu:* Prace porządkowe w strefach wspólnych (recepcja, kuchnia i inne przestrzenie wspólne). Wymagana jest podstawowa znajomość języka rumuńskiego, polskiego, angielskiego lub niemieckiego.
- Serwis kawowy/herbaciany:* Obsługa kawiarni i serwisu herbacianego w hotelach. Wymagana jest podstawowa znajomość języka rumuńskiego, polskiego, angielskiego lub niemieckiego.
Oferujemy|;
-Godziny pracy i harmonogram:*
- 7-9 godzin dziennie, praca w soboty i niedziele jest możliwa.
- Harmonogram: 6 dni w tygodniu przy dużym obciążeniu hoteli.
- Niedziela: +75% do wynagrodzenia, dni wolne: +100%.

-Godzina rozpoczęcia pracy:*
- Poniedziałek-piątek: rozpoczęcie o 8:00.
- Sobota, niedziela: rozpoczęcie o 09:00.

-Strój roboczy:*
- Wymagane są czarne wygodne buty i spodnie. Górna część odzieży jest zapewniana przez hotel.

-Umowa:*
- Niemiecka umowa na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Płatny urlop i pełny pakiet socjalny. W razie potrzeby zapewniane jest ubezpieczenie zdrowotne.

-Zakwaterowanie:*
- w domach, mieszkaniach lub hostelach. 2 osoby w pokoju, rzadziej 3 (dla par). Koszt zakwaterowania wynosi 330 euro miesięcznie na osobę. Zapewniany jest niemiecki meldunek.

-Odległość do pracy:*
- Średnio 10-20 minut w małych miastach i do 1 godziny w dużych (Hamburg, Berlin, Frankfurt).

-Transport:*
- Transport publiczny.
Prawo jazdy: nie jest wymagane

-Wymagania językowe:*
- Do sprzątania — znajomość języka nie jest wymagana.
- Do kontroli pokoi — wymagana znajomość języka niemieckiego.

-Czas trwania pracy:*
- Od 8:00 do 15:00-17:00.

-Lokalizacja pracy:*
- Centrum miasta, okolice lotniska lub portu morskiego.

Wynagrodzenie:

- 13.50 euro brutto na godzinę.
- Netto: około 10 euro na godzinę (w zależności od klasy podatkowej).
- Nadgodziny są możliwe, wynagradzane według standardowej stawki 13.50 euro na godzinę.

-Doświadczenie zawodowe:*
- Doświadczenie nie jest wymagane, z wyjątkiem kontroli pokoi po sprzątaniu.

-Koordynatorzy:*
- koordynatorzy mówią po polsku lub rumuńsku.

- Wypłacana 13-15 dnia każdego miesiąca, zaliczka możliwa w dniach 25-30 na życzenie.

Obiad:*
- W większości hoteli dostępny jest obiad (szwedzki stół), koszt 3 euro dziennie, płatny

Osoby zainteresowani prosimy o przesłanie CV na adres hdoberska@gmail.com
Tel .+48 608 044 052

Pośrednictwo pracy
Certyfikat 28732
Piła ul.Rynkowa 21 T

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń