Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pomocy kuchennych

Pomoc kuchenna - PRACA DLA PAR, GRUP ZNAJOMYCH

Data publikacji: 23-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, okolice Monachium
Wynagrodzenie: 10000-10500

BEZ ZNAJOMOŚCI J.NIEMIECKIEGO! WYJAZDY DLA PAR!

Klient świadczy usługi z zakresu sprzątania i utrzymywania czystości.

Szczegóły:

Rozpoczęcie projektu: od 1.08.
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejsce: 80788 Monachium, Niemcy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 13,5 € brutto/h
  • darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone z WiFi
  • dodatek za wyjazd własnym autem – 70 € brutto/mies
  • stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
  • możliwość wyjazdu dla par, grup znajomych
  • opiekę polskojęzycznego Koordynatora na czas trwania wyjazdu
  • wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • własne auto na wyjazd

Obowiązki:

  • zmywanie naczyń
  • prace porządkowe
  • proste pomoce na kuchni

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń