Niemcy praca dla pomocnika blacharza dekarza

Data publikacji: 09-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2400
Stanowisko: Dekarz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane

Oferta pracy dla pomocnika blacharza dekarza w Niemczech

Poszukujemy doświadczonego pomocnika blacharza dekarza do pracy w miejscowości Waakirchen (83666) w Niemczech. Praca na dachach skośnych wymaga precyzji i umiejętności technicznych.

Zakres obowiązków:

  • Cięcie, wyginanie, nitowanie i lutowanie blachy
  • Montaż blachy na dachach i fasadach
  • Instalacja systemów rynnowych
  • Obróbka lukarn i inne prace dekarskie

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie kierunkowe lub wieloletnie doświadczenie (preferowane na rynku niemieckim)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 15,50€ – 17,00€ brutto/h (w zależności od doświadczenia)
  • Dodatek dietetyczny: 8,00€/h
  • Możliwość długoterminowej współpracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: profil@injobs.pl z tytułem: „Niemcy praca dla pomocnika blacharz dekarza, imię i nazwisko"

Kontakt:

Tel: +48 572 151 672 (PN-PT, 08:00-16:00)

Miejsce pracy: Waakirchen, Niemcy

Przewidywane wynagrodzenie: od 2600 euro netto

Informacja o przetwarzaniu danych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez injobs.pl Sp. z o.o. (11-700 Mrągowo, ul. Mazurska 1) w celach rekrutacyjnych. Zgodę można wycofać, kontaktując się pod adresem info@injobs.pl."

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń