Praca dla pomocnika elektryka Niemcy

Data publikacji: 02-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2100
Stanowisko: Elektromonter

Praca dla pomocnika elektryka w Niemczech - szansa na rozwój!

Poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy jako pomocnik elektryka w Niemczech. Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku, gdzie będziesz mieć okazję rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie elektrotechniki.

Opis stanowiska

Jako członek naszego zespołu będziesz:

  • Produkować systemy energetyczno-techniczne i elektryczne
  • Konfigurować i okablowywać rozdzielnice oraz sterowanie mechaniczne i elektryczne
  • Przeprowadzać kontrole jakościowe i funkcjonalne
  • Zdobywać wiedzę z zakresu programowania, instalacji i konserwacji systemów

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50€ + 3€ diety na godzinę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwość otrzymywania zaliczek
  • Szybki start - praca dostępna od zaraz

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Własny samochód do dojazdu do pracy
  • Doświadczenie w branży elektronicznej

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: praca@injobs.pl z tytułem: „Praca dla pomocnika elektryka Niemcy, imię i nazwisko". W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem: 798 981 440.

Miejsce pracy: Eching, Niemcy

Wynagrodzenie:

około 2100€ miesięcznie

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@injobs.pl".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Życzymy powodzenia!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń