A&A
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy do naszego sklepu internetowego kandydata na stanowisko:

Pomocnik fotografa/grafika

  • Data publikacji:
  • 18-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Stanowisko:
  • Grafik

Dom Jubilerski A&A to łódzka firma z wieloletnią tradycją. Dziś marka A&A to nie tylko sieć prestiżowych salonów oraz piękne wnętrza zabytkowych kamienic. To przede wszystkim najwyższa jakość produktów, które oferujemy oraz fakt, że wiele z nich powstaje wykonane ręcznie w naszej firmowej pracowni.
Misją Domu Jubilerskiego A&A zawsze było i jest zapewnianie Klientom pełnej oferty produktów jubilerskich, a szczególnie tych z „najwyższej półki”, spełniających, a nawet przekraczających wszystkie ich przedmiotowe oczekiwania, dających Im oraz Firmie pełną satysfakcję i zadowolenie, realizowane z dbałością o budowanie szczególnych relacji Klient – Firma, i w zgodzie ze standardami marki A&A.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy do sklepu internetowego kandydata na stanowisko:
                                           POMOCNIK FOTOGRAFA/GRAFIKA

Zakres obowiązków:
-wykonywanie zdjęć produktowych biżuterii packshot
-wykonywanie zdjęć produktowych biżuterii na modelce
-wykonywanie zdjęć produktowych biżuterii w plenerach
-edycja graficzna przy pomocy Photoshop zdjęć produktowych biżuterii: packshot, kreacje, modelka

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie w zawodzie grafika/fotografa
- dobra znajomość programu graficznego Photoshop

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• stabilność zatrudnienia
• pracę w przyjaznym zespole
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej branży
• pakiet benefitów grupy A&A