Pomocnik lakiernika w Niemczech - Atrakcyjna oferta pracy

Data publikacji: 06-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2000€
Stanowisko: Lakiernik Samochodowy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Opis stanowiska: Pomocnik lakiernika w Niemczech

Szukasz nowych wyzwań zawodowych za granicą? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy jako pomocnik lakiernika w Niemczech! To idealna okazja dla osób chcących zdobyć doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Twoje główne zadania:

  • Profesjonalne przygotowanie powierzchni pojazdów do lakierowania
  • Precyzyjne szlifowanie i maskowanie elementów karoserii
  • Mieszanie i aplikacja farb oraz lakierów pod nadzorem doświadczonego lakiernika
  • Dbanie o czystość narzędzi i sprzętu lakierniczego
  • Utrzymywanie porządku i bezpieczeństwa w miejscu pracy

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie A2
  • Posiadania własnego samochodu (warunek konieczny)
  • Chęci do nauki i rozwoju w branży lakierniczej
  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na warunkach niemieckich (umowa zeit konto, 5h/miesiąc)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50€ brutto/h + 2€ netto diety za każdą przepracowaną godzinę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Pracę na jedną zmianę z możliwością dodatkowych nadgodzin
  • Wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • Długoterminową współpracę i możliwość rozwoju zawodowego

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres: profil@injobs.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Pomocnik lakiernika w Niemczech, imię i nazwisko".

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 pod numerem: +48 572 151 672

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij nową, ekscytującą karierę w Niemczech!

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Powodzenia!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń