Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Pomocnik Magazynowy - Praca w Niemczech

Data publikacji: 28-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko pracy:

Pomocnik magazynowy, praca w Niemczech

Lokalizacja:Trulben, Rheinland-Pfalz

Twój zakres obowiązków:

-prace magazynowe zlecone przez przełożonego

-prace porządkowe w obrębie magazynu

-załadunek samochodów ciężarowych

-sortowanie warzyw

-praca na jednej zmianie w godzinach 8:00 16:00

Nasze wymagania:

-bardzo dobra kondycja fizyczna

-zdolności manualne

-mile widziane podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

-dyspozycyjność do pracy już od sierpnia 2024

-prawo jazdy kat. B -własny transport (warunek konieczny)

Co oferujemy:

-atrakcyjna stawka godzinowa:14 euro brutto

-pracodawcazapewnia i pokrywa koszty zakwaterowaniaw pokojach dwuosobowych (pokoje jednoosobowe za dopłatą 6 euro dziennie).

-zatrudnienie w oparciu oniemiecką umowę o pracę

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Oferta pracy tymczasowej

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń