Pomocnik Produkcji lakierni proszkowej / Panowie z własnym transportem

Data publikacji: 08-09-2024
Miejsce Pracy: Crossen an der Elster
Wynagrodzenie: 13,50e/h
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie

Miejsce pracy: Crossen an der Elster 07613, Niemcy (około 250 km od Zgorzelca)

Start pracy: 19 sierpnia 2024

Zakres obowiązków:

- Odbiór gotowych elementów z lakierni proszkowej

- Montaż poszczególnych komponentów

- Pakowanie części i przygotowanie do wysyłki

Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego:A2 dla 3-4 osób z grupy, reszta na poziomie A0

- Własny samochód (wymagany do dojazdów)

Warunki pracy:

- System pracy: dwuzmianowy (od początku września możliwe przejście na system trzyzmianowy)

Wynagrodzenie:

13,50€ brutto/h + 5€ diety netto za każdy przepracowany dzień, co daje około 1750€ netto przy pierwszej klasie podatkowej

- Zakwaterowanie:darmowe w pokojach dwuosobowych (liczba pokoi jednoosobowych jest ograniczona; dopłata 5€ za każdy przepracowany dzień)

Charakter zatrudnienia: zlecenie długoterminowe

Zachęcamy do aplikowania!

Kontakt:

+48602460130

Rekrutacja@humanbe.pl

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń