Hamburger Montage Personal GmbH Bredowstraße 10, 22113 Hamburg
Pomocnik produkcji metalu (m/f/d) poszukiwany

Data publikacji: 13-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Monter
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Doświadczenie: Wymagane

Job-Rocket poszukuje kilku pomocników produkcji metalowej (m/f/d). Miejsce pracy znajduje się w Stolpen.
To stanowisko jest do obsadzenia w ramach procesu rekrutacyjnego.

Poszukujemy wzmocnienia do zespołu dynamicznie rozwijającej się firmy z branży obróbki metali! Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako pomocnik produkcji metalowej (m/k/d), szlifowaniem spawów i obróbką widocznych powierzchni, to dobrze trafiłeś. Nie tylko pracujemy, ale także śmiejemy się - ponieważ wierzymy, że dobra atmosfera w pracy zapewnia najlepsze wyniki!

Twoje zadania:
Szlifowanie spawów - sprawiamy, że szew lśni!
Obróbka widocznych powierzchni - aby wszystko wyglądało dobrze, nie tylko w katalogu.
Zapewnianie jakości naszych produktów - ponieważ nie chcemy żadnych „krzywo usmażonych” produktów!
Przyczynianie się do płynnego procesu produkcji - praca zespołowa to nasze drugie imię.
Twój profil:
Doświadczenie w obróbce metalu lub podobne kwalifikacje - nie szukamy „śrubokrętów”, ale prawdziwych „magików metalu”!
Umiejętności rzemieślnicze i dbałość o szczegóły - w końcu chcemy, aby wszystko było idealne.
Ducha zespołowego i dobrego humoru - ponieważ razem szlifujemy i śmiejemy się!
Gotowość do pracy zmianowej (w razie potrzeby) - jesteśmy tak elastyczni, jak nasze narzędzia!
Co oferujemy:
Pełny etat z 40 godzinami tygodniowo - wystarczająco dużo czasu na pracę i wypoczynek!
30 dni urlopu rocznie - abyś mógł odpocząć.
Rower służbowy - do przyjaznych dla środowiska dojazdów do pracy (i do pochwalenia się sąsiadom przy następnym grillu).
Kompleksowy program wprowadzający - abyś szybko poczuł się jak profesjonalista.
Docenienie Twojej pracy - ponieważ nic nie działa tutaj bez Ciebie!
Liczne zniżki na zakupy u znanych marek w ramach naszego programu korzyści korporacyjnych - dzięki czemu zakupy stają się przyjemniejsze.
Rower służbowy - jazda na rowerze poprawia kondycję i chroni środowisko
Zaangażowany, innowacyjny, dynamiczny zespół w zorientowanej na usługi, stale rozwijającej się firmie - bądź jego częścią
Zróżnicowany zakres zadań z ciekawymi możliwościami rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku - rozwijasz się razem z nami
Kompleksowe i ustrukturyzowane zapoznanie się z obszarem odpowiedzialności - zapewnia to bezpieczeństwo i buduje zaufanie
Przyjemna atmosfera pracy w zaangażowanym zespole - Dobra atmosfera - Dobra praca
Jeśli jesteś gotowy, aby wnieść swoje umiejętności w pełnym humoru i doceniającym środowisku, czekamy na Twoją aplikację na stanowisko Asystenta produkcji metalowej (m/k/d).

Nie możemy się doczekać, aż się odezwiesz!