Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pomocnika przy układaniu drewna.

Pomocnik przy układaniu drewna - PRACA DLA MĘŻCZYZN

Data publikacji: 23-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, okolice Trewiru
Wynagrodzenie: 10500-11000
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Klient posiada rodzinną firmę z obróbką drewna, z którego tworzą belki oraz gotowe elementy ścian i sufitów.

Szczegóły:

Start: od 15.08
Zakończenie: długotrwała współpraca

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 14 € brutto/h
  • darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone z WiFi
  • dodatek do auta – 40 € brutto/h
  • stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
  • opiekę polskojęzycznego Koordynatora na czas trwania wyjazdu
  • wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych

Oczekiwania:

  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego - min A2
  • własne auto na wyjazd

Obowiązki:

  • przenoszenie i układanie drewnianych belek

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń