Pomocnik przy pracach montażowych

  • Data publikacji:
  • 24-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 14.15e/h
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Pomocnik przy pracach związanych z montażem systemów wentylacyjnych

Ewl International dla swojego Klienta, niemieckiej firmy, zajmującej się czyszczeniem, konserwacją i naprawą systemów wentylacyjnych w przemyśle, handlu, gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności publicznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko pomocnika

  • Lokalizacja – Erding, Niemcy
  • Start – od zaraz

Oferta:

  • Praca od poniedziałku do piątku
  • 35h/tydzień
  • Zakwaterowanie płatne (300e/miesiąc)
  • Stawka 14.15 euro brutto/h (od 1. do 3. miesiąca pracy)
  • Stawka 14.50 euro brutto/h (od 4. miesiąca pracy)
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Pojazd służbowy z wyposażeniem i narzędziami do pracy w terenie
  • Szkolenie stanowiskowe (miesiąc w Hamburgu)
  • Praca poza zakładem pracy - w terenie

Zadania:

  • Czyszczenie, konserwacja i naprawa systemów wentylacyjnych w przemyśle, handlu, gospodarstwach domowych i budynkach użyteczności publicznej
  • Konserwacja, czyszczenie i wymiana podzespołów zgodnie z instrukcją
  • Ustalenie planu pracy
  • Przygotowanie i kontrola stanowiska pracy
  • Uzupełnianie dokumentacji odnośnie przeprowadzonych czynności

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B plus auto
  • Mile widziana podstawowa wiedza techniczna z zakresu obsługi narzędzi, czyszczenia komponentów, wymiany i obróbki pojemników filtracyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z montażem/ pracą na produkcji
  • Umiejętność pracy w zespole, chęć uczenia się, chęć do pracy, orientacja na klienta i obsługę

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń