Concept Plus
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

POMOCNIK W OGRODNICTWIE I ARCHITEKTURZE KRAJOBRAZU (K/M)

Data publikacji: 29-08-2024
Miejsce Pracy: Vreden
Wynagrodzenie: 13,50 - 15,25 EUR brutto
Stanowisko: Ogrodnik
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość

Miejsce pracyVreden (DE)

Zakres obowiązków:

Sadzenie drzew i krzewów
Koszenie trawników i pielęgnacja terenów zielonych Montaż ogrodzeń i innych obiektów zewnętrznych Pozostałe ogólne prace w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu Prawo jazdy Zdolność do prowadzenia ciągników Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna;

Oferujemy:

Czas pracy: Co najmniej 8 godzin dziennie (od poniedziałku do piątku), Możliwość nadgodzin i pracy w soboty Stawka godzinowa: 13,50 - 15,25 EUR brutto (w zależności od stanowiska i kwalifikacji) Ubranie robocze zapewnia firma Przeszkolenie w pierwszym dniu pracy przez polskojęzycznego pracownika Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy. Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów E-mail ase@cp-personal.com Tel. kom. 571 394 529

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń