Pomocnik w sklepie z oponami

Data publikacji: 03-10-2024
Miejsce Pracy: Tarnowskie Góry
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie

Poszukujemy osoby na stanowisko Pomocnik w sklepie z oponami. Jeśli jesteś sumienny, odpowiedzialny i lubisz pracować to jest to praca dla ciebie! Poszukujemy osoby, której motoryzacja nie jest obca.

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie opon do wysyłki

Zamawianie towaru

Składanie reklamacji, organizacja zwrotów

Odbiór dostaw i rozładunek towaru

Drukowanie listów przewozowych oraz obsługa dokumentacji wysyłkowej

Współpraca z firmami kurierskimi

Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

Umiejętność obsługi komputera (drukowanie etykiet, listów przewozowych)

Dobra organizacja pracy i samodzielność

Umiejętność pracy w zespole

Status ucznia/studenta

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie

Możliwość rozwoju zawodowego

Premie od dodatkowych działań

Praca w godzinach 11-15/16 - Fabryczna 28A, Tarnowskie Góry

Stawka 28,1 zł brutto za godzinę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w wiadomości.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń