SILVERHAND

Posadzkarz (Niemcy, Różne lokalizacje)

Data publikacji: 22-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Różne lokalizacje
Stanowisko: Płytkarz / Glazurnik / Kafelkarz

O nas

Agencja Zatrudnienia Silverhand, część międzynarodowego holdingu, specjalizuje się w wysokiej jakości usługach rekrutacyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie i innowacyjne metody selekcji pomogły tysiącom osób znaleźć lepszą pracę. Oferujemy bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego posadzkarza do pracy w różnych lokalizacjach na terenie Niemiec. Nr ref. 6085 - Budownictwo / Technika / Instalatorstwo

Oferujemy

  • Niemieckie warunki zatrudnienia (nie delegacja)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 2400,00 EUR netto miesięcznie
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Cotygodniowe zaliczki
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Rozwój zawodowy i długoterminowa współpraca
  • Wsparcie konsultantów Silverhand
  • Regularne zjazdy do Polski
  • Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
  • Respektowane prawo do urlopu
  • Bezpłatne usługi rekrutacyjne

Zakres obowiązków

  • Układanie paneli i parkietów
  • Montaż izolacji
  • Wymiana starej podłogi

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie na stanowisku posadzkarza
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Dodatkowe informacje

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Świadczymy również usługi rozliczeń podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń