Pośrednik Nieruchomości

Data publikacji: 05-08-2024
Miejsce Pracy: Wrocław
Stanowisko: Agent Nieruchomości
Rodzaj Pracy: Praca stała
Doświadczenie: Wymagane

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży nieruchomości, która poszukuje ambitnych i energicznych osób na stanowisko Pośrednika Nieruchomości. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracę z ludźmi i masz doświadczenie w sprzedaży, dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • Prezentacja nieruchomości oraz organizacja spotkań i wizyt
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości
  • Prowadzenie negocjacji z klientami oraz finalizowanie transakcji
  • Dbałość o najwyższy standard obsługi klienta
  • Monitorowanie rynku nieruchomości i analiza trendów

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości lub pokrewnym sektorze
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zdolności negocjacyjne i organizacyjne
  • Znajomość lokalnego rynku nieruchomości
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widziane)
  • Samodzielność, inicjatywa oraz nastawienie na osiąganie celów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na prowizji oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • Wsparcie marketingowe i nowoczesne narzędzia pracy
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
    Milton

    Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-703) przy ulicy Alfreda Jahna 6c/6, prowadzącą działalność pod adresem 54-440 Wrocław, ul. Rogowska 7/3.
    Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych, w tym za Państwa dobrowolnie, dodatkowo wyrażoną zgodą w celu proponowania innych ofert pracy w naszej firmie.
    Źródłem pozyskanych danych osobowych jest powyższy formularz rekrutacyjny, a okresem przetwarzania danych osobowych jest zakończenia rekrutacji, lecz nie dłużej niż 1 rok od otrzymania Państwa aplikacji (zgłoszenia).
    Państwa dane podczas rekrutacji nie będą profilowane.
    Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
    Państwa dane osobowe nie będą przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, a w przypadku niepodania danych osobowych, MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o. nie będzie mógł rozpocząć z Państwem współpracy.
    Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich sprostowania (poprawiania) jak również prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania (oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania) oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych (zmiany administratora danych osobowych).
    Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w zakresie naruszenia jego praw do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń