KLAVER Sp. z o.o.
Post NL – praca w Holandii

Data publikacji: 26-09-2024
Miejsce Pracy: Zwolle
Wynagrodzenie: 1500
Stanowisko: Pracownik Produkcji
Rodzaj Pracy: Praca stała
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak

Jeżeli szukasz legalnej pracy za granicą ?
Koniecznie zadzwoń do nas!
Miejsce pracy:Holandia
Stanowisko:pracownik POST NL (poczta)

Wymagania:

  • • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • • chęć i motywacja do pracy
  • • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • - atrakcyjne wynagrodzenie w walucie Euro
  • - legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • - dobre warunki socjalno-mieszkaniowe
  • - pracę w przyjaznej atmosferze
  • - pracę na dłuższy okres czasu pod okiem polskich koordynatorów

Zakres obowiązków:

  • • sortowanie paczek
  • • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • • inne prace na poczcie związane z wysyłką paczek

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Dominika +48570 901033

Kamila + 48 570 901 414 Weronika + 48 731 901 913

Klaver KRAZ 18450

Godziny pracy: 8:00-16:00pn.-pt.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń