Anatol Sp. z o. o.
Poszukiwany FREZER

Data publikacji: 26-06-2024
Miejsce Pracy: Bielsk Podlaski, Rejonowa 10
Stanowisko: Frezer

OPIS

Firma Anatol Sp. zo.o. jest liderem w produkcji automatycznych maszyn do sitodruku, ciągle się rozwijamy i idziemy do przodu. Zatrudniamy już ponad 140 pracowników, jednakże cały czas poszukujemy osób do naszej załogi. Jeśli cenisz sobie otwartość i miłą atmosferę w pracy, a także szukasz stabilnej pracy przynoszącej nowe wyzwania, prześlij nam swoje CV!

Ogólny zakres obowiązków:

  • obsługa frezarki (obróbka detali zgodnie z dokumentacją techniczną)

  • dbałość o jakość wykonywanych detali

  • współpraca z innymi działami

  • dbałość o miejsce pracy

  • konserwacja i czyszczenie maszyn

Oczekiwania od kandydata:

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • znajomość procesów obróbki metali

  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w młodym zespole

  • kursy i szkolenia wprowadzające i podnoszące kwalifikacje

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń