Poszukujemy doświadczonego Handlowca z silną motywacją do realizacji celów

Data publikacji: 24-05-2024
Miejsce Pracy: Wrocław
Stanowisko: Doradca

Twój zakres obowiązków:

- Samodzielne budowanie bazy klientów: aktywne pozyskiwanie nowych Klientów poprzez inicjowanie kontaktów, organizowanie i uczestnictwo w spotkaniach, oraz budowanie długotrwałych relacji.

- Obsługa leadów i samodzielne działania akwizycyjne: chociaż otrzymasz wsparcie w postaci leadów, oczekujemy, że większość Klientów pozyskasz samodzielnie dzięki proaktywnemu podejściu i wysokiej inicjatywie.

- Realizacja ambitnych planów sprzedażowych: dążenie do osiągania i przekraczania wyznaczonych celów sprzedażowych, poparte wcześniejszymi sukcesami w sprzedaży.
- Współpracą z pozostałymi działami firmy, w tym przede wszystkim - marketingiem.

Nasze wymagania:

- Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży: poszukujemy osoby z udokumentowanym doświadczeniem handlowym, która ma historię osiągania znaczących wyników.
- Wysoka motywacja i orientacja na cele: oczekujemy, że Twoja praca będzie napędzana chęcią osiągania najlepszych możliwych wyników.
- Proaktywność i inicjatywa: chcemy, abyś był/a osobą, która nie tylko reaguje, ale też aktywnie wprowadza nowe pomysły i rozwiązania, mając na celu rozwój własnej bazy klientów.
- Oczekujemy bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych (jesteś osobą otwartą i komunikatywną),
- Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy i obowiązków
- Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,

To oferujemy

● zatrudnienie w ramach umowy B2B (preferowane) lub UoP,
● elastyczność godzin pracy (możliwość częściowego home office),
● atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia kwartalna za realizację planów,
● wstępne wdrożenie w ramach indywidualnego programu,
● kompleksowe wdrożenie w produkty i usługi (od podstaw),
● przejrzyste i realne ścieżki awansu (w zależności od predyspozycji i umiejętności - w obszarze sprzedaży, zarządzania projektami lub e-commerce),
● bogata oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
● możliwość korzystania z zaawansowanego systemu CRM i systemu do zarządzania zadaniami,
● możliwość brania udziału w spotkaniach networkingowych i eventach branżowych,
● narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
● dofinansowanie do pakietu sportowego (MultiSport).

Proces rekrutacyjny w Starlit to dla Ciebie tylko 4 krótkie kroki (oby do sukcesu)!

  • Wyślij swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
  • Gwarantujemy, że dokładnie zapoznajemy się z każdym CV, które otrzymujemy, jednak – na tym etapie - odzywamy się tylko do wybranych osób.
  • Jeśli Twoje kwalifikacje i doświadczenie będą odpowiadać naszym oczekiwaniom,
    w ciągu 7 dni roboczych skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na rozmowę.
  • Po rozmowie, jeśli podejmiemy chęć współpracy z Tobą, w ciągu 2 tygodni przedstawimy Ci naszą ofertę.
  • Jeśli zaakceptujesz jej warunki, pozostanie nam tylko podpisanie umowy i rozpoczęcie wspólnych działań

Starlit Accounting sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Wydaje Ci się, że sprzedaż usług księgowych to najnudniejsza praca świata…?

A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że może być inaczej? ;-)

Kolejny Mistrz Sprzedaży jest nam niezbędny, żeby kontynuować wyznaczanie nowych trendów na rynku biur rachunkowych dla Klienta premium!
Dużo już w tym zakresie od 2010 roku zrobiliśmy, ale wciąż wiele jest jeszcze przed nami!

Jak widzisz, daleko nam do “standardowego” biura rachunkowego, a praca u nas to gwarancja świetnej atmosfery, dużej dawki humoru i - co tu kryć - wielu (satysfakcjonujących) wyzwań!

Od razu uprzedzamy - aby do nas aplikować, nie musisz znać się na księgowości! Jeżeli w sprzedaży czujesz się “jak ryba w wodzie”, a na każdą obiekcję Klienta potrafisz znaleźć kilka argumentów “za”, nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku!

Twoje kompetencje sprzedażowe w połączeniu z entuzjazmem i zaangażowaniem stanowią Twoją ogromną moc! Z przyjemnością odpowiednio je (wy)nagrodzimy, Jest tylko jeden warunek… Musisz aplikować na nasze ogłoszenie i dać nam się poznać!