Poszukujemy grafika

Data publikacji: 08-07-2024
Miejsce Pracy: Bukowina Tatrzańska
Stanowisko: Grafik

Opis stanowiska:

Szukamy kreatywnego grafika, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli posiadasz doświadczenie w tworzeniu wizualnych projektów, a Twoja wyobraźnia nie zna granic, to właśnie Ciebie szukamy.

Obowiązki:

Tworzenie projektów graficznych na potrzeby kampanii marketingowych ( banery, plakaty, ulotki, katalogi, billboardy.

Projektowanie materiałów do druku i na strony internetowe.

Współpraca z działem marketingu w celu realizacji projektów.

Przygotowywanie wizualizacji produktów, usług i ich prezentacji.

Dbałość o spójność identyfikacji wizualnej firmy.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku grafika ( min. 2 lata).

Biegła znajomość programów graficznych Adobe ( Photoshop, Illustrator, InDesign).

Znajomość trendów w designie i umiejętność ich wykorzystania w praktyce.

Kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Portfolio prezentujące dotychczasowe projekty.

Umiejętność tworzenia animacji i grafiki 3D.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności.

Możliwość pracy hybrydowej.

Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym zespole.

Miejsce pracy:

BUKOVINA Resort w Bukowinie Tatrzańskiej

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz portfolio.

Dołącz do nas i twórz z nami wyjątkowe projekty!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń