Praca w Holandii

Atrakcyjna praca w cukierni w Haarlem, Holandia - 13.27€/h

Data publikacji: 25-07-2024
Miejsce Pracy: Haarlem, Holandia
Wynagrodzenie: 1850€
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Praca w Holandii przy produkcji wyrobów cukierniczych

Dla naszego klienta w urokliwym Haarlem poszukujemy pasjonatów cukiernictwa do pracy przy produkcji ciastek, deserów i lodów. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i zakwaterowanie.

Opis stanowiska:

  • Produkcja wyrobów cukierniczych: ciastek, deserów i lodów
  • Praca jednozmianowa w godzinach 08:00-17:00

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Doświadczenie w branży cukierniczej

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 13.27 €/h
  • Dodatek za nadgodziny i pracę w soboty: 125%
  • Zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy (2 km, dojazd rowerem)
  • Ubezpieczenie
  • Cotygodniowe wynagrodzenie
  • Umowa o pracę zgodna z holenderskim prawem

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule maila wpisz: „Praca w Holandii produkcja ciastek, imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 514 630 888 (pon-pt, 08:00-16:00)

Informacje dodatkowe:

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja: Haarlem, Holandia

Wynagrodzenie:

około 1850€ miesięcznie

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń