Praca dla cukiernika w Niemczech

Data publikacji: 28-05-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 1755€
Stanowisko: Cukiernik

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego cukiernika do pracy w Niemczech. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym pracę w godzinach nocnych z dodatkowymi bonusami.

Co oferujemy?

  • Stawka 13,50€ brutto + 1€ diety za godzinę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Praca w systemie nocnym
  • Atrakcyjne dodatki za pracę w nocy
  • Umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem
  • Pełne wsparcie podczas procesu rekrutacji i zatrudnienia

Czego oczekujemy?

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Posiadanie własnego samochodu

Jak aplikować?

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres: karolina.dorflinger@injobs.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca dla cukiernika w Niemczech, imię i nazwisko".

Dodatkowe informacje

Lokalizacja: Villingendorf, Niemcy

Wynagrodzenie:

od 1755 euro netto
Kontakt telefoniczny: +48 572 363 613 (PN-PT, 08:00-16:00)

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli RODO. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.