KLAVER Sp. z o.o.
Praca dla fachowców - Belgia

Data publikacji: 02-07-2024
Miejsce Pracy: Belgia
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy:

  • Elektryków
  • Hydraulików
  • Dekarzy
  • Pracowników remontowych – od sierpnia 2024
  • Kierowców C oraz C+E

Jeśli masz doświadczenie w którymś z wyżej wymienionych zawodów, posiadasz prawo jazdy i komunikatywnie znasz język angielski – aplikuj do nas!!

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie
- znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- Elektryk - montaż okablowania, podłączanie gniazdek, podłączanie szaf sterowniczych i paneli kontrolnych
- Hydraulik - montaż instalacji sanitarnych
- Dekarz- montaż pokryć dachowych ( dachy płaskie i strome), okien dachowych
- Pracownik remontowy- montaż płyt g-k, posadzki, układanie parkietów, tynki, murowanie, montaż okien

Oferujemy:

- atrakcyjną stawkę godzinową
- dodatkowo płatne nadgodziny
- opiekę polskiego koordynatora

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!
Viktoriia +48577901944

Iza+ 48 570 901913

Kamila +48570901414

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450
Częstochowa

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń