Logopedy/Neurologopedy

Praca dla Logopedy/Neurologopedy

  • Data publikacji:
  • 18-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Logopeda

Szanowni Państwo,

dynamicznie rozwijające się Centrum Terapii i Rozwoju Karuzela Zmyslow w Warszawie (Ursus) poszukuje logopedy/neurologopedy do pracy z dziećmi.

Placówka funkcjonuje przy ul. Taylora 6 (Warszawa Ursus)

Oferujemy:

-możliwość wymiany doświadczeń z pracującym u nas logopedą

-miłą atmosferę pracy,

-pracę w zespole interdyscyplinarnym,

-wymianę doświadczeń, wspólne rozwiązywanie problemów diagnostyczno -terapeutycznych,

- możliwość rozwoju,

-długoterminową współpracę,

-pracę w dobrze wyposażonej sali do terapii,

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Zakres obowiązków:

-diagnozowanie i prowadzenie terapii,

-przygotowywanie pisemnych opinii,

-współpraca z rodzicami/opiekunami pacjentów,

-prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu terapeutycznego.

Oczekujemy:

- osoby kompetentnej, odpowiedzialnej, zaangażowanej, pełnej pasji i chęci rozwoju.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres kontakt@karuzelazmyslow.pl w tytule wpisując "aplikacja na stanowisko logopedy"

Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Nie zwlekaj wyślij CV już dziś. Czekamy właśnie na Ciebie!