Praca dla mechanika/mechatronika w 99310 Arnstadt Niemcy

Praca dla mechanika/mechatronika w 99310 Arnstadt Niemcy 3200-3600€ brutto

  • Data publikacji:
  • 13-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Arnstadt, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 3200-3600€ brutto
  • Stanowisko:
  • Mechanik
Firma I.K. Hofmann poszukuje mechanika/mechatronika dla renomowanego, międzynarodowego klienta z branży samochodowej z siedzibą w Arnstadt.

                        Miejsce pracy: 99310 Arnstadt

Obowiązki

  • Montaż i uruchamianie maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Samodzielny nadzór nad pracą maszyn zautomatyzowanej linii produkcyjnej produkującej ogniwa do akumulatorów samochodów elektrycznych

  • Utrzymanie ruchu maszyn linii produkcyjnej

  • Naprawa maszyn i usuwanie usterek występujących w trakcie produkcji

  • Przeglądy techniczne maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie dokumantacji wykonanych prac naprawczych i przeglądów

  • Zachowanie standardów bezpieczeństwa i współpraca przy optymalizacji procesów produkcji

Wymagania

  • Wykształcenie w kierunku mechatronik, elektronik, mechanik maszyn przemysłowych lub podobne

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie zawodowe jako monter, mechantronik, mechanik maszyn przemysłowych, pracownik utrzymania ruchu

  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym (rowniez w weekendy)

  • Konieczność prowadzenia dokumentacji wykonanych prac naprawczych i przeglądów

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Dodatek urlopowy i świąteczny według taryfy BAP-DGB

  • Dodatek za prace w godzinach nocnych oraz niedziele

  • Codzienną opiekę naszego pracownika w miejscu pracy

  • Indywidualne wsparcie i doradztwo przez cały okres trwania umowy

  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

  • Wyposażenie w środki ochrony osobistej wymagane w miejscu pracy

  • Możliwość przejęcia pracownika przez naszego klienta

W razie pytań dot. szczegółów zatrudnienia, warunków pracy i płacy zapraszamy do kontaktu telefonicznego +49 15119501855. Mówimy również po polsku.

CV przesłać na adres: jobs-pl@hofmann.info

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń