Balticpersonal GmbH

Praca dla par na Magazynie spozywczym

Data publikacji: 21-10-2024
Miejsce Pracy: Bremen, Niemcy
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

MAGAZYNIER - PRACA DLA PAR BEZ ZNAJOMOSCI JEZYKA NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy: Weyhe, Niemcy

TWOJE UMIEJETNOSCI:

  • doswiadczenie
  • uprawnienia na prowadzenie wozkow widlowych
  • prawo jazdy i auto na dojazdy do pracy

TWOJE ZADANIA:

  • komisjonowanie towarow spozywczych
  • kompletowanie i sortowanie produktow
  • prace magazynowe
  • komisjonowanie Pick by Voice - sluchawkowe w jezyku polskim

OFERUJEM:

  • niemiecka umowa na czas nieokreslony, pelen etat
  • stawka 14,67€/h brutto + 5,00€ netto diety za kazdy przepracowany dzien
  • dodatki: nadgodziny 25%, nocne 25%, niedziela 50%, swieta 100%
  • pelne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne
  • zapewnione zakwaterowanie  - koszt 200€ miesiecznie

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń