Atrakcyjna praca dla par w Niemczech - bez doświadczenia

Data publikacji: 15-07-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 1600€
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Praca dla par w Niemczech - idealna okazja na start!

Szukasz pracy za granicą razem z partnerem? Mamy dla Was świetną propozycję! Oferujemy pracę w Niemczech dla par, bez konieczności posiadania doświadczenia. Zapewniamy darmowe zakwaterowanie i pełne przeszkolenie.

Czego oczekujemy?

  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód (warunek konieczny)
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Gotowość do pracy i elastyczność
  • Pozytywne nastawienie i chęć do nauki

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13 euro brutto/godz.
  • Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 2-osobowe)
  • Brak systemu Zeitkonto
  • Wsparcie koordynatora podczas weekendowych dojazdów
  • Stała opieka firmy InJobs
  • Odzież robocza i obuwie
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentów i formalnościach

Zakres obowiązków

  • Praca w parach: jedna osoba kroi mięso, druga pakuje, waży i streczuje
  • Alternatywnie: jedna osoba przygotowuje potrawy i kanapki, druga zajmuje się pakowaniem

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule maila wpisz: „Praca kurier Niemcy, imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 514 630 888 (pon-pt, 8:00-16:00)

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij nową przygodę zawodową w Niemczech!

Prosimy o dołączenie klauzuli RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń