Praca dla par w Niemczech: Atrakcyjne warunki i darmowe zakwaterowanie

Data publikacji: 24-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 1600€
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Oferta pracy dla par w Niemczech

Szukasz pracy za granicą wraz ze swoją drugą połówką? Mamy dla Was interesującą propozycję! Oferujemy pracę w Niemczech dla par, z atrakcyjnymi warunkami i darmowym zakwaterowaniem. Sprawdź szczegóły naszej oferty!

Co oferujemy?

  • Atrakcyjna stawka: 13,50 euro brutto na godzinę
  • Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 2-osobowe)
  • Zeit konto tylko 5h/miesiąc
  • Wsparcie koordynatora podczas weekendowych dojazdów
  • Stała opieka ze strony firmy InJobs
  • Odzież i obuwie robocze
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentów i rejestracji

Czego oczekujemy?

  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód (warunek konieczny)
  • Znajomość języka niemieckiego (1 osoba na poziomie dobrym - do sprzedaży)
  • Dyspozycyjność i motywacja do pracy

Zakres obowiązków

  • Osoba 1: Przygotowywanie wędlin, ważenie, krojenie, pakowanie
  • Osoba 2: Sprzedaż produktów, w tym gotowych kanapek i bułek

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule maila wpisz: „Praca Niemcy dla par, imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 514 630 888 (PN-PT, 08:00-16:00)

Lokalizacja: Niemcy, Zell

Wynagrodzenie:

1600€

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli RODO do swojej aplikacji.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń