Praca dla spawacza Niemcy. Od zaraz. Darmowe kwatery.

  • Data publikacji:
  • 12-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 2000€
  • Stanowisko:
  • Piekarz

Praca dla spawacza Niemcy. Od zaraz.

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą,

-  atrakcyjne wynagrodzenie stawki od 14,60€ netto za każdą przepracowaną godzinę, stawka na umowie 13,50€ brutto plus 5€ netto diety do każdej przepracowanej godziny,

- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę,

- opiekę polskojęzyczną,

- możliwość pracy w nadgodzinach,

-dostępność polskojęzycznego koordynatora dla osób dojeżdżających w każdy weekend,

- stałą opiekę ze strony InJobs,

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym na miejscu pracy,

- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd,

- znajomość rysunku technicznego,

- minimum roczne doświadczenie w spawaniu,

Opis stanowiska:

- spawanie metodą MAG 135 części do maszyn rolniczych, budowlanych, konstrukcji stalowych,

- praca na podstawie rysunku technicznego,

 - min. 8h pracy dziennie,

- praca na trzy zmiany, dodatki noce 25%,

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Tel: +48 517 455 345.  Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: rekrutacja@injobs.pl w tytule: „Praca spawacz, imię i nazwisko”

Praca w Szwajcarii

Klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Praca za granica dla par

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń