Praca dla Spawacza MIG/MAG

Data publikacji: 30-08-2024
Miejsce Pracy: Łódź
Stanowisko: Spawacz
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Doświadczenie: Wymagane
SPAWACZ – 4 brygady po 8h (PL/ UKR)

Zadania:

- Spawanie konstrukcji stalowych do produkcji transformatorów mocy oraz dystrybucyjnych;
- Prowadzenie procesu trasowania, cięcia termicznego w ramach szczegółowych instrukcji obsługi maszyn;
- Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

- Uprawnienia do spawania MIG/MAG (mogą być nieaktualne, wtedy odnowimy)
- Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe;
- Znajomość rysunku technicznego;
- Zaangażowanie oraz chęć nauki;

Oferujemy:

- wynagrodzenie 5250zł brutto - dodatek za pracę w systemie 4 brygad 960zł brutto - dwukrotny dodatek za pracę w nocy 40% liczony od 4300zł brutto - 200% dodatek za pracę w niedzielę poza grafikiem - nagroda roczna - stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę - premia miesięczna do 500zł brutto - pakiet benefitów pozapłacowych Manpower Premium: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń