Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników na stanowiska: Magazynier/Pracownik produkcji - Stanowisko zależne od wolnych wakatów! - PRACA DLA STUDENTÓW - BEZ DOŚWIADCZENIA

Praca dla STUDENTÓW - bez doświadczenia - Magayznier/Pracownik produkcji

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników na stanowiska:

Magazynier/Pracownik produkcji - Stanowisko zależne od wolnych wakatów!

 !PRACA DLA STUDENTÓW!

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie do końca sierpnia/września
  • Wynagrodzenie w wysokości 28,10 zł/h brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-16:30

Zakres obowiązków:

  • Magazyn: montaż oraz skręcanie rolet, moskitier i żaluzji
  • Produkcja: kompletowanie, wydawanie oraz przekazywanie towarów
  • Obsługa narzędzi ręcznych i elektronarzędzi

Wymagania:

  • Status osoby uczącej się do 26 r.ż.
  • Doświadczenie NIE jest wymagane

Lokalizacja: Suchy Las k. Poznania

Proszę o załączenie klauzuli do CV o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę IPF dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jesteśmy firmą rekrutacyjną, a nasza siedziba mieści się w centrum Poznania. Specjalizujemy się w rekrutacjach realizowanych dla klientów w Europie. W Grupie IPF nie tylko szukamy pracowników - tworzymy zgraną społeczność, gdzie każdy ma szansę rozwijać swoje umiejętności, realizować się zawodowo i czerpać radość z sukcesów. Jesteśmy przekonani, że Twoje doświadczenie i entuzjazm wniosą cenne wartości do naszego zespołu.

Agencja Pracy Tymczasowej nr 7799

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń