KLAVER Sp. z o.o.

Praca dla studentów/ uczniów w Holandii lub Niemczech

Data publikacji: 18-06-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Niemcy : Frankfurt nad Menem

Holandia: okolice Rotterdam

Bez doświadczenia/ bez znajomości języka

Posiadasz status studenta lub ucznia? Szukasz pracy krótkoterminowej?

Co oferujemy?

- umowę o pracę na warunkach holenderskich lub niemieckich

- atrakcyjna stawka

- premie i dodatki

Czego wymagamy?

- motywacja i chęci do pracy

- prawo jazdy kategorii B mile widziane

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana

Jakie będą Twoje obowiązki?

- pakowanie wyrobów spożywczych

- komisjonowanie odzieży ekskluzywnej

- sortownia owoców i warzyw

- sortownia paczek

- order picker

Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do którejś z rekruterek!

Kamila +48 570 901414

Wiktoria +48 731 901 913

Dominika +48 570 901033

Izabela +48570901 913

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 7:00 do 18:00!

Klaver sp. z o.o. ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa(KRAZ18450)