Concept Plus Sp. z o.o.

PRACA DLA UCZNIÓW STUDENTÓW NA OKRES WAKACJI - MILE WIDZIANE GRUPY, PARY!

  • Data publikacji:
  • 14-06-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

bez języka - praca dla par, grup, uczniów i studentów!

Zakres obowiązków:

● Różne stanowiska: Pakowacz ciastek, produktów drobiarskich lub komisjoner
● Kontrola jakości
● Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Wytrzymałość fizyczna
● Pełnoletność - wymóg konieczny
● Umiejętność pracy w zespole
● Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
● Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

● Wynagrodzenie w wysokości 12,63-14 euro brutto/h oraz dodatki i premie
● Umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne - wyższe wynagrodzenie netto!
● Komfortowe warunki mieszkaniowe
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń