Pracownik czyszczenia szklarni / Singli

Data publikacji: 05-09-2024
Miejsce Pracy: Haga
Wynagrodzenie: 13,68e brutto + dodatki
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa zlecenie
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Pracownik czyszczenia szklarni / Singli - Haga i okolice

Szukasz stabilnej pracy w Holandii? Dołącz do naszego zespołu jako pracownik czyszczenia szklarni!

Twoje obowiązki:

  • Przygotowywanie szklarni na kolejny sezon upraw
  • Dbanie o czystość i higienę obiektów szklarniowych

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: €13,68 brutto/godzina
  • Możliwość pracy 40-55 godzin tygodniowo
  • 135% stawki za godziny powyżej 38 tygodniowo
  • Stabilne zatrudnienie przez cały rok
  • Zakwaterowanie na terenie Holandii (€122/tydzień)
  • Ubezpieczenie zdrowotne (€35,58/tydzień)
  • Transport powyżej 10 km zapewniany przez agencję
  • Przyjazne środowisko pracy z 3 przerwami dziennie

Lokalizacja:

Praca na terenie całej Holandii, głównie w okolicach Hagi

Dodatkowe informacje:

  • Buty robocze: jednorazowa opłata €20
  • Możliwość wynajęcia roweru: €190 (opcja rat)
  • Dojazdy do 10 km we własnym zakresie (rower)

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami:

Telefon: +48602460130
E-mail: Rekrutacja@humanbe.pl

Dołącz do renomowanej firmy i ciesz się dobrą atmosferą pracy zespołowej w holenderskich szklarniach!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń