KLAVER Sp. z o.o.
Pakowanie dań gotowych na terenie Holandii

Data publikacji: 10-07-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Pakowanie dań gotowych w Holandii - Atrakcyjna oferta pracy

Szukasz pracy za granicą? Nie wymagamy doświadczenia, znajomości języka ani prawa jazdy! Sprawdź naszą ofertę pracy przy pakowaniu dań gotowych w Holandii.

Czego oczekujemy?

  • Zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Motywacji do pracy

Zakres obowiązków

  • Produkcja i pakowanie sałatek
  • Produkcja i pakowanie dań gotowych
  • Kontrola jakości składników
  • Utrzymywanie czystości stanowiska pracy

Co oferujemy?

  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontrakt w języku polskim
  • Pomoc polskiego koordynatora

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami już dziś! Zadzwoń do Weroniki: +48 731 901 913

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Klaver sp. z.o.o (KRAZ 18450) - Twój partner w poszukiwaniu pracy za granicą.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń