SILVERHAND

Personel sprzątający (Holandia)

Data publikacji: 30-07-2024
Miejsce Pracy: Holandia, okolice Eindhoven, Breda, Rotterdam
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Angielski
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Wymagane

Personel sprzątający w Holandii - atrakcyjne warunki!

Silverhand, renomowana Agencja Zatrudnienia, poszukuje profesjonalnego personelu sprzątającego do pracy w Holandii. Oferujemy stabilne zatrudnienie w okolicach Eindhoven, Breda i Rotterdam.

Co oferujemy?

  • Holenderska umowa o pracę (nie delegacja)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 12,00-15,40 EUR netto/godzinę
  • Zakwaterowanie zapewnione przez Pracodawcę
  • Szybki proces rekrutacji - nawet w 2 dni!
  • Pełne ubezpieczenie i odprowadzanie podatków w Holandii
  • Możliwość pracy w nadgodzinach i długoterminowej współpracy
  • Wsparcie naszych Konsultantów
  • Bezpłatne usługi, w tym tłumaczenie i przygotowanie CV

Twoje zadania:

  • Czyszczenie sprzętu optycznego high-tech w certyfikowanym pomieszczeniu czystym
  • Kontrola jakości części i maszyn

Czego oczekujemy?

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenia w sprzątaniu pomieszczeń o kontrolowanych parametrach środowiskowych
  • Prawa jazdy kat. B i własnego samochodu

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Dodatkowe korzyści:

Oferujemy również usługi rozliczeń podatków niemieckich i holenderskich oraz Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń