Praca w Holandii produkcja pasów. Umowy holenderskie. Zapewnione zakwaterowanie.

Data publikacji: 03-07-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Wynagrodzenie: 1750€
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Oferta pracy w Holandii: Produkcja pasów z holenderską umową

Szukasz stabilnej pracy za granicą? Nasza oferta w holenderskiej firmie produkującej pasy może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • Montaż i szycie pasów
  • Kontrola jakości produktów

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od €13,27 za godzinę
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Umowa zgodna z holenderskim prawem pracy
  • Praca w przyjaznej, rodzinnej atmosferze
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia za granicą

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule maila wpisz: „Praca na produkcji dla pary kontrola jakości, imię i nazwisko".

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: +48 514 630 888 (PN-PT, 08:00-16:00)
Kraj: Holandia

Wynagrodzenie:

1750€

Ochrona danych osobowych

Aplikując, prosimy o dołączenie klauzuli RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z RODO. Zapoznałem się z informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz przysługującymi mi prawami."

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie przegap tej szansy na rozwój kariery w Holandii!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń