Atrakcyjna praca przy produkcji przekąsek w Amsterdamie

Data publikacji: 01-07-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Wynagrodzenie: 1900€
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Oferta pracy w Holandii - Produkcja holenderskich przekąsek

Dla naszego klienta w Amsterdamie poszukujemy dwóch zmotywowanych osób do pracy przy produkcji tradycyjnych holenderskich przekąsek, takich jak frykadele i burgery. Oferujemy stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy.

Opis stanowiska

  • Praca przy taśmie produkcyjnej
  • Pakowanie i kontrola jakości produktów
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • Jedna zmiana w godzinach 06:00-15:00, od poniedziałku do piątku

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 14,80 euro/h
  • Dodatek za nadgodziny: 140%
  • Zakwaterowanie
  • Umowę o pracę zgodną z holenderskim prawem

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy (wymagane dla jednej z osób)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Jak aplikować?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca Holandia produkcja przekąsek, imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 514 630 888 (PN-PT, 08:00-16:00)

Wynagrodzenie:

około 1900€ miesięcznie

Lokalizacja: Amsterdam, Holandia

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!