KLAVER Sp. z o.o.
Ostatnie wolne miejsca- Potrzebni pracownicy do sortowania i pakowania sałatek

Potrzebni pracownicy do sortowania i pakowania sałatek

Data publikacji: 09-07-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Stanowisko: Pracownik Produkcji

Atrakcyjna Oferta Pracy w Holandii - Sortowanie i Pakowanie Sałatek

Szukasz nowych możliwości zawodowych za granicą? Nie wymagamy doświadczenia, znajomości języka ani prawa jazdy! Dołącz do naszego zespołu w Holandii i rozpocznij fascynującą przygodę w branży spożywczej.

Czego Oczekujemy?

  • Zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Motywacji do pracy

Twoje Obowiązki

  • Produkcja i pakowanie sałatek oraz dań gotowych
  • Kontrola jakości składników
  • Utrzymywanie czystości stanowiska pracy

Co Oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontrakt w języku polskim
  • Wsparcie polskiego koordynatora

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Weronika: +48 731 901 913

Klaver sp. z o.o. (KRAZ 18450)

Nie przegap tej szansy na rozwój kariery w międzynarodowym środowisku! Aplikuj już dziś i rozpocznij nowy rozdział swojego życia zawodowego w Holandii.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń