Praca w Holandii sprzątanie pokoi

Data publikacji: 01-08-2024
Miejsce Pracy: Holandia
Wynagrodzenie: 1800€

Oferta pracy w Holandii: Sprzątanie pokoi hotelowych w Heemskerk

Dla naszego renomowanego klienta w Heemskerk poszukujemy 2 zmotywowanych osób do sprzątania pokoi hotelowych. Oferujemy stabilne zatrudnienie na holenderskich warunkach oraz zapewniamy zakwaterowanie.

Opis stanowiska:

  • Profesjonalne sprzątanie i utrzymanie czystości w pokojach hotelowych
  • Praca 5-6 dni w tygodniu
  • Godziny pracy w dni powszednie: 9:00-15:45
  • W weekendy: 9:00-15:45 lub dłużej (z możliwością nadgodzin)
  • Dojazd do pracy rowerem - 6,5 km

Nasza oferta:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 13,27 €/h
  • Dodatek weekendowy: 125% stawki podstawowej
  • Wynagrodzenie za nadgodziny (powyżej 38h): 125%
  • Praca w święta: 150% stawki podstawowej
  • Szacunkowe miesięczne wynagrodzenie: około 1800€

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podjęcia długoterminowej współpracy
  • Dokładność, sumienność i pozytywne nastawienie

Jak aplikować?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub angielskim na adres: kontakt@injobs.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca w Holandii sprzątanie pokoi, imię i nazwisko".

Kontakt telefoniczny: +48 514 630 888 (pon-pt, 8:00-16:00)

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja: Holandia, Heemskerk

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń