Poszukujemy osoby na stanowisko > pracownik inwentaryzacji

Praca Inwentarzyacja

Data publikacji: 19-09-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 3700
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Inwentaryzacje na terenie Niemiec

OPIS

PRACA NA INWENTARYZACJACH - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

PROJEKT: 07.10.2024 - 31.04.2025

Opis stanowiska:

Poszukujemy rzetelnych i odpowiedzialnych osób do pracy przy inwentaryzacjach. Praca polega na liczeniu towarów w sklepach detalicznych za pomocą skanera.

Stawka:

  • 13 Euro brutto za godzinę

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie:

    13 Euro brutto za godzinę.

  • Transport do miejsca pracy zapewniony przez pracodawcę.

  • Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę.

  • Szkolenie wprowadzające i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników.

Wymagania:

  • Umiejętność szybkiego liczenia i dokładność.

  • Dyspozycyjność do pracy w różnych lokalizacjach.

  • Zdolność do pracy w zespole.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy inwentaryzacjach.

Jeśli jesteś osobą sumienną, skrupulatną i gotową do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do aplikowania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń