Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora!

Kierowca autobusu bez znajomości języka niemieckiego

Data publikacji: 13-10-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Wynagrodzenie: 2600 euro miesięcznie
Stanowisko: Kierowca Autobusu

Oferta pracy dla kierowcy autobusu w Niemczech

Niemiecka agencja pracy z siedzibą w okolicach Norymbergii poszukuje kierowców autobusów do pracy w Bawarii i Badenii-Wirtembergii. Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!

Co oferujemy?

  • Niemiecką umowę o pracę na pełny etat (praca stacjonarna, bez systemu)
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokój jednoosobowy z dostępem do kuchni i internetu)
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkami

Szczegóły wynagrodzenia

Początkowa stawka: 2700 € netto + dodatki, w tym:
- Podstawowa stawka godzinowa: 14,15 € brutto (wzrost do 14,30 € po 6 tygodniach)
- Dieta na zakwaterowanie: 1200 €
- Dodatek rozłąkowy i podróżniczy (Fahrgeld): 600 €
- Dodatki za pracę w nocy, niedziele, święta i nadgodziny

Obowiązki

  • Prowadzenie autobusów w transporcie miejskim i podmiejskim
  • Praca w systemie zmianowym
  • Sprzedaż biletów

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii D
  • Karta kierowcy/Moduł 95 dla kategorii D

Jak aplikować?

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: ludmilakaczorowska@gmail.com

O nas

Jesteśmy niemiecką agencją pracy z siedzibą w Erlangen (20 km od Norymbergi). Oferujemy legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach, z umową na minimum 12 miesięcy i możliwością przejścia pod klienta. Proces rekrutacji odbywa się zdalnie.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń