Kierowca kat. B

Data publikacji: 02-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy, Norymberga
Stanowisko: Kierowca
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Niemiecki
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie

Oferta Pracy: Kierowca kat. B w Norymberdze

Szukasz nowych możliwości zawodowych za granicą? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy jako kierowca kategorii B w Norymberdze!

Co oferujemy?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: 15-16 euro brutto/h
  • Program 'Zarabianie przez Polecanie': 100 euro brutto za każdą poleconą osobę
  • Bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie
  • Możliwość pobierania zaliczek po pierwszym tygodniu pracy
  • Elastyczny termin rozpoczęcia pracy
  • Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec
  • Praca zmianowa z możliwością nadgodzin
  • Dodatki za pracę nocną
  • Płatne dni świąteczne (ustawowo wolne w Niemczech)
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • 24 dni płatnego urlopu rocznie
  • Legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową
  • Pomoc w załatwieniu formalności i organizacji wyjazdu

Opis stanowiska

Twoje obowiązki będą obejmować kierowanie pojazdem, załadunek i rozładunek koszy transportowych zgodnie z informacjami w aplikacji. Trasa jest powtarzalna i zaznaczona w aplikacji.

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację
  • Własny smartfon
  • Aktualne badania psychotechniczne

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Telefon: +48 505 176 000

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorami danych są HR Navigator, HR Now oraz HR Creator. Dane przetwarzane są dla celów rekrutacji. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych oraz Twoje prawa znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Certyfikaty agencji zatrudnienia

HR Navigator: 11850
HR Now: 24977
HR Creator: 14997

Aplikując, prosimy o dołączenie odpowiednich klauzul dotyczących przetwarzania danych osobowych zgodnie z RODO.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń