Pracownik rozladunku kontenerow/ Panowie bez znajomosci j.angielskiego z doswiadczeniem

Data publikacji: 27-08-2024
Miejsce Pracy: Moerdijk
Wynagrodzenie: 400e/tygodniowo
Stanowisko: Magazynier

Poszukujemy pracowników do rozładunku i sortowania paczek

Czy jesteś gotowy na wyzwanie w dynamicznym środowisku logistycznym? Nasza firma poszukuje zmotywowanych pracowników do pracy na magazynie spedycyjnym w Moerdijk i okolicach.

Opis stanowiska:

  • Rozładunek kontenerów
  • Sortowanie przesyłek
  • Obsługa wózków widłowych
  • Praca w systemie dwuzmianowym

Lokalizacje:

Oosterhout, Moerdijk, Tholen

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Silna motywacja do pracy
  • Doświadczenie w rozładunku kontenerów lub logistyce
  • Gotowość do pracy zmianowej i w nadgodzinach
  • Mile widziane własne zakwaterowanie i transport

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 14,37 € + dodatki zmianowe i weekendowe
  • Możliwość zarobku około 400 € tygodniowo przy 40 godzinach pracy
  • Zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych (pokoje dwuosobowe)
  • Ubezpieczenie i transport do pracy
  • Dodatek transportowy przy własnym dojeździe

Zainteresowany? Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@humanbe.pl

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w branży logistycznej!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń