Magazynier Niemcy

Data publikacji: 02-08-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca tymczasowa
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Zakwaterowanie: Tak
Doświadczenie: Nie jest wymagane

Oferta Pracy: Magazynier w Niemczech

Szukasz stabilnej pracy za granicą? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy w niemieckich magazynach! Sprawdź, co możemy Ci zaoferować:

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50-16,88 euro brutto/h (1400-1900 euro netto miesięcznie)
  • Różnorodne lokalizacje na terenie całych Niemiec
  • Komfortowe zakwaterowanie: pokoje 2-4 osobowe z darmowym Wi-Fi
  • Cotygodniowe zaliczki
  • Zwrot kosztów podróży do Niemiec
  • Elastyczny start pracy
  • Możliwość pracy w nadgodzinach (+25% stawki)
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • 24 dni płatnego urlopu rocznie
  • Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie
  • Pomoc w zameldowaniu
  • Perspektywa długoterminowej współpracy
  • Program poleceń z bonusem 100 euro brutto

Twoje zadania:

  • Rozładunek i załadunek przesyłek
  • Sortowanie paczek
  • Dbanie o prawidłowe zabezpieczenie i składowanie towaru
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Czego oczekujemy?

  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Mile widziany własny samochód (oferujemy dodatek paliwowy)
  • Chęci do pracy - doświadczenie i znajomość języka nie są wymagane!

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: +48 505 176 000

Administratorami danych są HR Navigator (Siepraw), HR Now (Skawina) i HR Creator (Kraków). Dane przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, a Ty masz prawo do ich dostępu, poprawiania i usuwania.

Wszystkie wymienione firmy posiadają certyfikaty agencji zatrudnienia.

Wymagane klauzule:

1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO.

2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

3. Zgoda na przekazywanie i przetwarzanie danych osobowych przez podmioty współpracujące w celach przyszłych rekrutacji.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń