East Power sp. z o.o. KRAZ 18242. Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników oraz pracy tymczasowej. Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej - m.in. w Niemczech, Holandii, Francji.

Praca na budowie - pomocnik ogólnobudowlany

Data publikacji: 01-10-2024
Miejsce Pracy: Niemcy
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Znajomość Języka: Nie wymagana znajomość
Zakwaterowanie: Tak

Miejscowość: Kempten, Buhl

Liczba godzin: Ok 50h tygodniowo

Mile widziane:

- Doświadczenie w pracy na budowie

- Własne auto na wyjazd - na dojazdy z kwatery

- Znajomość języka obcego - ale nie jest wymagana

Wymagania:

- Sprawność fizyczna

-Chęci do pracy

-Zaangażowanie

Zakres obowiązków:

- Pomoc ogólnobudowlana

- Prace fizyczne - związane z wierceniem, osadzaniem, poziomowaniem, przenoszeniem okien

- Prace pomocnicze na budowie

Zainteresowane osoby proszę wysłać swoje CV.

Kontakt telefoniczny możliwy pon-pt. w godz. 8:00-17:00.

Zapewniamy:

- Legalną pracę na terenie Niemiec

- Pracę na podstawie umowy o pracę

- Zwrot 100% za badania lekarskie po przepracowanym miesiącu

- Zwroty podatków z Niemiec

- Możliwość wypłaty ZALICZEK - już po pierwszym przepracowanym tygodniu

- Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin

- ZAKWATEROWANIE: zorganizowane przez naszą agencję -

- Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech

- Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji

Zapewnij sobie stabilną pracę w Niemczech już teraz! Skontaktuj się Nami.

Wyślij swoje CV !! lub zadzwoń 575 440 254

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń