Praca na magazynie w Holandii.

Praca na magazynie

Data publikacji: 20-08-2024
Miejsce Pracy: Duiven,Holandia
Stanowisko: Magazynier
Rodzaj Pracy: Praca stała
Rodzaj Umowy: Umowa o pracę
Wymiar Pracy: Pełny etat
Zakwaterowanie: Tak

Firma Cervo obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy:DUIVEN,HOLANDIA

WYMAGANIA:

  • Komunikatywna znajomosc jezyka holenderskiego.
  • Chec podjecia pracy na dluzszy okres czasu.
  • Aktualne zaswiadczenie o niekaralnosci.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Jako pracownik magazynu w, dbasz o to, aby wszystkie towary były prawidłowo odbierane, sprawdzane, przechowywane i wysyłane.
  • Ładujesz i rozładowujesz ciężarówki( za pomoca wozka), zbierasz zamówienia i dbasz o to, by w magazynie zawsze panował porządek i bezpieczeństwo.

OFERUJEMY:

  • Prace na 3 zmiany.
  • Dodatki zmianowe oraz bonusy.
  • Dojazd oraz zakwaterowanie.
  • Holenderska umowe o prace.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń