Symeon Dolcevita
Poszukujemy mężczyzn do pracy na produkcji w Holandii na stałe

PRACA NA PRODUKCJI HOLADIA OD ZARAZ

  • Data publikacji:
  • 06-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Amsterdam
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Poszukujemy pracownika na stanowisko produkcja techniczna. Do obowiązków należy obsługa maszyny do metalu. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Możliwość pracy długoterminowej praca od poniedziałku do czwartku od 08:00 do 16:00 oraz w piątek od 08:00 do 15:00.

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa maszyn,
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

WYMAGANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Motywacja oraz chęć do nauki

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie +/- 380€ netto za 38 godzin pracy po kosztach zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków,
  • Praca stała, 40 godzin tygodniowo (możliwość nadgodzin),
  • Płatności tygodniowe,
  • Noclegi w domkach jednorodzinnych/szeregowych
  • Internet w miejscu zakwaterowania,
  • Ubezpieczenie zdrowotne